O Nas

Istniejemy na rynku od 2008 roku. Prowadzimy kursy na terenie Legnicy, Lubina, Polkowic. Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów prawa jazdy kategorii „B” w zakresie podstawowego przygotowania kursantów do Państwowego egzaminu w WORD oraz w zakresie rozszerzonym z doskonalenia technik jazdy przeznaczonym dla osób ubiegających się o prawo jazdy jak i osób posiadających uprawnienia.

Naszym kursantom oferujemy naukę jazdy na samochodach TOYOTA YARIS III, które w trosce o jakość szkolenia sukcesywnie wymieniamy, zastępując starsze modele nowymi. Przygotowujemy kursantów do przystąpienia do egzaminów w WORD na terenie Legnicy, Lubina oraz Głogowa. W każdym z tych miast posiadamy wzorcowy plac manewrowy.

Zajęcia praktyczne odbywają się na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim z naciskiem na doskonalenie jazdy po ”trasach egzaminacyjnych”. Na zajęcia praktyczne kursanci umawiają się indywidualnie z instruktorem w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

W naszej szkole zatrudniamy najlepszych wykładowców i instruktorów, posiadających długoletnie doświadczenie z zakresu kompleksowego przygotowania kursantów do zdobycia prawa jazdy.

Nasze kursy cechują się wysoką jakością merytoryczną, oferując jednocześnie zajęcia w komfortowych warunkach oraz w miłej, bezstresowej atmosferze. Posiadamy najlepsze materiały dydaktyczne, testy na prawo jazdy, programy oraz filmy multimedialne dostępne dla naszych kursantów. Ponadto dni i godziny kursów dopasowywane są do poszczególnych grup. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia teoretycznego w sposób indywidualny.

Nauka bezpiecznej jazdy i swobodnego poruszania się w ruchu drogowym Efektywny program szkolenia Profesjonalni, cierpliwi instruktorzy i wykładowcy, wykonujący swoją pracę z pasją Gwarancja bezstresowego szkolenia przebiegającego w miłej atmosferze Indywidualne podejście do kursanta Wiele zalet ukrytych 😉